Cadre didactice

Distribuie pe rețelele de socializare!
Dulschi Ion, Șef catedră
Dulschi Ion, Șef catedră
Doctor, conferențiar universitar
e-mail: dulschi@mail.ru
Lista publicațiilor
 
Groza Andrei
Doctor, conferențiar universitarprim-prorector al Academiei
e-mail: ap_groza@yahoo.com
Lista publicațiilor

 
  Saca Victor
Doctor habilitatprofesor universitar
e-mail: vtsaca@hotmail.com
Lista publicațiilor
 
Solomon Constantin
Doctor habilitatprofesor universitar
e-mail: csolomon1948@gmail.com
 

 
Pascaru Ana
Doctor habilitatconferențiar universitar
e-mail: apascaru2010@gmail.com
Lista publicațiilor

 
  Spataru Tatiana
Doctor habilitatconferențiar universitar
e-mail: spataru_tatiana@mail.ru
Lista publicațiilor
 
Șleahtițchi Mihail
Doctor, conferențiar universitarconsilier al Președintelui Republicii Moldova
e-mail: mihaisleahtitchi@yahoo.com
 

 
Grozavu Nistor
Doctor, conferențiar universitarviceprimar general al munChișinău
e-mail: grozavun@mail.ru
 

 
Deliu Tudor
Lector superior universitardeputat în Parlamentul Republicii Moldova
e-mail: tudor.deliu@gmail.com
 
 
Tărîță Orest
Doctor, conferențiar universitar, șef catedră Științe politice și relații internaționale
e-mail: orestetarita@yahoo.com
 
 
Popovici Angela
Doctor, conferențiar universitar
e-mail: angela.popovici2000@gmail.com
Lista publicațiilor
 
Sîmboteanu Aurel
Doctor, conferențiar universitar
e-mail: simboteanu@mail.ru
Lista publicațiilor
 
Șaptefrați Tatiana
Doctor, conferențiar universitar
e-mail: tsapte@rambler.ru
Lista publicațiilor
 
Andrievschi Ludmila
Lector superior universitar, șef Direcție Managementul personalului și relații publice
e-mail: landrievschi@gmail.com
Lista publicațiilor
 
Țepordei Aurelia
Lector superior universitar, director Departament Dezvoltare profesională
e-mail: aurelia_tepordei@yahoo.com
Lista publicațiilor
 
Savca Tatiana
Lector superior universitar
e-mail: tatisav@rambler.ru
Lista publicațiilor
 
Tincu Violeta
Doctor în științe administrative, lector superior universitar
e-mail: tivioleta@mail.ru
Lista publicațiilor
 
Rața Svetlana
Lector superior universitar
e-mail: at5evs@yahoo.com
Lista publicațiilor
 
Castrașan Tatiana
Lector universitar
e-mail: tcastrasan@mail.ru
Lista publicațiilor
 
Cibotaru Viorel
Doctor, conferențiar universitar
e-mail: cibotaru_v@hotmail.com
Lista publicațiilor
 
Gheorghiţa Tamara
Doctor în științe administrative, lector universitar
e-mail: tamara.gheorghita@gov.md
 
 
Gancev Maria
Metodist
 
 
 

Portaluri guvernamentale

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.